LAENUSUMMA

500 €
10 000 €

TAGASIMAKSEPERIOOD

k.
12 k.
84 k.
KUUMAKSE
wartość pierwszej raty:
wartość ostatniej raty:
TF BANK VÄIKELAENU saamiseks ei pea Sa oma arveldusi kodupangast üle tooma, vaid saad tasuda laenumakseid oma internetipangast. <br /> <br />Meie laenutingimused on selged ja läbipaistvad - ei mingeid peidetud tasusid ega lisakulutusi. Enne laenu võtmist võrdle erinevaid pakkumisi, vaid nii leiad endale mõistlikuima väikelaenu.
5000 € laenu puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 12,9%, lepingutasuga 5% laenusummast ja igakuise laenuhaldustasuga 2,9 € on krediidi kulukuse määr 17,44%, kuumakse suurus 122,09 €, tarbija poolt makstav kogusumma ja laenu tagasimaksete summa 7 325,10 €.

VÄIKELAENU TAOTLUS

1Isikuandmed
2ELUKOHA AADRESS
Sisesta ka korteri nr, asula või alev
3ELUASEME LIIK
4TÖÖANDMED
Valige aasta ja kuu, mil asusite oma praegusele töökohale või kunasest olete pensionil
5KOHUSTUSED
Järelmaksude, liisingute ja teistes krediidiasutustes olevate laenude laenujäägid kokku.
Järelmaksude, liisingute ja teistes krediidiasutustes olevate laenude kuumaksed kokku.

1Isikuandmed
2ELUKOHA AADRESS
Sisesta ka korteri nr, asula või alev
3ELUASEME LIIK
4TÖÖANDMED
Valige aasta ja kuu, mil asusite oma praegusele töökohale või kunasest olete pensionil
5KOHUSTUSED
Järelmaksude, liisingute ja teistes krediidiasutustes olevate laenude laenujäägid kokku.
Järelmaksude, liisingute ja teistes krediidiasutustes olevate laenude kuumaksed kokku.
6PANGAANDMED
Sisesta enda isiklik arvelduskontonumber

7
Kas Te töötate või olete töötanud kõrgemas riigiametis (nt omavalitsuse juhi, parlamendiliikme, kohtunikuna) või olulises rahvusvahelises organisatsioonis (ÜRO; NATO; WTO)?
8KINNITUSED

Olen teadlik, et TF Bank AB (publ.) Eesti filiaal võib teha mulle laenu väljastamiseks automaatse otsuse minu poolt taotluses esitatud ja muudes asjakohastes andmekogudes olevate andmete põhjal ning et mul on tehtava otsuse kohta võimalik esitada vastuväide oma õigustatud huvi kaitseks.

Käesolevaga kinnitan esitatud andmete õigsust, olen tutvunud lepingueelse teabega ja nõustun TF Banki laenutingimustega (01.08.2017 seisuga). Olen nõus, et minu isikuandmeid ja aadressi kasutatakse TF Bank AB (publ.) Eesti filiaal ja selle koostööpartnerite poolt otsereklaamis ning turu-uuringutes.  Käesolevaga annan TF Bank AB (publ.) Eesti filiaalile nõusoleku, et minu isikuandmeid, sealhulgas teavet, mis on kaetud pangasaladusega, võib edastada kehtivates laenutingimustes näidatud TF Bank AB (publ.) Eesti filiaali koostööpartnerile minu laenutaotluse menetlemiseks, isikusamasuse tuvastamiseks ja/või võla sissenõudmise toiminguteks. Samuti nõustun, et TF Bank AB (publ.) Eesti filiaal ja/või selle koostööpartnerid võivad enne laenulepingu sõlmimist ja minu krediidivõimekuses veendumiseks teostada taustakontrolli avalikest registritest ja muudest allikatest (sh TF Bank AB (publ.) Eesti filiaal partneritelt).

PARANDAGE ALLJÄRGNEV INFORMATSIOON - Märgitud väljad on täitmata või valesti/vigaselt täidetud!

  PALUN OODAKE

  Teie taotlust menetletakse!

  Digitaalse allkirja andmine on teises brauseri aknas pooleli. Palun lõpetage allkirja andmine enne akna sulgemist.

  • Vanus vähemalt 22 aastat
  • Püsiv ametlik sissetulek isiklikule arvelduskontole, milleks on palk või pension
  • Ei ole maksehäireid
  • Alaline elukoht Eesti Vabariigis

  Nominaalne aastaintress on alates 9,9%, lepingusõlmimise tasu on 5% laenusummast, igakuine laenuhaldustasu 2,90 €. Näiteks: 5000 € laenu puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 12,9%, lepingutasuga 5% laenusummast ja igakuise laenuhaldustasuga 2,9 € on krediidi kulukuse määr 17,44%, kuumakse suurus 122,09 €, tarbija poolt makstav kogusumma ja laenu tagasimaksete summa 7 325,10 €.

   

  LAENUTINGIMUSED (PDF)

   

  Enne laenutaotluse esitamist ja -lepingu sõlmimist tutvu lepingueelse teabega:

  LEPINGUEELNE TEAVE (PDF)

  Enne laenutaotluse esitamist tutvu "Euroopa tarbijakrediidi standardinfo" teabelehega, mis annab ülevaatliku informatsiooni TF Banki väikelaenu kohta.

  STANDARDINFO (PDF)