Siit leiate vastused sagedamini esitatavatele küsimustele. Kui Te ei saanud oma küsimusele vastust, võtke meiega ühendust telefonil 880 3210.

SAGEDAMINI ESITATAVAD KÜSIMUSED JA VASTUSED

Kui taotlete laenu interneti teel, näete vastust koheselt oma arvutiekraanil. Juhul kui taotlus vajab edasist menetlemist, saadame vastuse e-posti aadressile.

Laenusumma kanname Teie isiklikule taotluses märgitud arvelduskontole 2 pangapäeva jooksul, kui Teie laenu lõppotsus on positiivne peale kontoväljavõtte esitamist viimase 6 kuu kohta ja laenuleping ning laenutingimused allkirjastatud digitaalselt või posti teel.

Raha kantakse üle Teie poolt laenulepingus ära märgitud isiklikule pangakontole.

Pangas on kasutusel annuiteetmaksegraafik, mis tähendab, et igas kuus tuleb Teil tasuda ühesuurune kuumakse ja mille kohaselt laenu alguses on intress suurem osa kuumaksest, hiljem põhiosa.Oma ligikaudse kuumakse saate välja arvutada meie kodulehel asuva laenukalkulaatori abil. Laenu igakuise tagasimakse täpset summat näete oma esimese arve pealt, kuna allkirjastatud lepingus ja maksegraafikus kajastatud summa on arvestatud taotlemise hetkeseisuga , aga täpse osamakse suurus ja esimene maksetähtaeg arvestatakse laenu väljamakse kuupäeva seisuga.

Laenu kiirema või varasema tagastamise eest lisatasu ei võeta. Te võite laenu tagastada kas kogusummas või osade kaupa alati eraldi ette teavitades klienditeenindust. Laenu ennetähtaegsel tagastamisel tuleb tasuda laenujääk ja intress kuni tagastamise päeva seisuni.

Kui soovite osaliselt või terves ulatuses tagasi maksta lühema perioodi jooksul,siis sellest tuleb küll eraldi klienditeenindust kirjalikult informeerida.

Jah, võite küll ja sellest ei tule eraldi klienditeenindust teavitada.

Enne oma isikuandmete internetis salvestamist peate olema veendunud, et Teie internetiühendus on ohutu. TFBank.ee's kasutame me HTTPS'i ühendust, mis tähendab, et teiepoolne ühendus meie süsteemiga on krüpteeritud. Roheline tabalukukujutisega aadressiväli Teie brauseris viitab ohutule ühendusele. Te võite vajutada tabalukukujutisele kindlustamaks sertifikaadi autentsust.

Kui tasute oma igakuiseid makseid vastavalt laenutingimustele, on Teil võimalik laenusummat suurendada maksimaalselt kuni 8 500 €. Laenusumma suurendamise taotluse esitamise võimalus tekib, kui Teie viimase laenutaotluse käsitlemisest on möödunud vähemalt 3 kuud ja olete tasunud vähemalt 2 osamakset õigeaegselt. Taotlusele lisaks tuleb esitada e-posti teel viimase 6 kuu kontoväljavõte bdoc formaadis.

Maksevaba kuu taotlemise eelduseks on eelnevate kuude korrektne laenu osamaksete tasumine. Maksevaba kuu kasutamise soovi korral tuleb esitada kirjalik avaldus posti või e-maili teel hiljemalt 1 tööpäev enne maksetähtaega ja teavitada puhatud kuu intresside tasumise valik ning uue maksegraafiku allkirjastamise viis (digitaalselt või posti teel):

   1. tasute puhatud kuul vaid maksevaba kuu intressi
   2. tasute maksevaba kuu intressi koos järgneva kuu osamaksega

Pangal on õigus maksevaba kuu võimaldamisest keelduda.

Kui olete oma elukohta muutnud, teavitage koheselt meie klienditeenindust kas telefoni või e-posti teel.

Meie kontonumber on EE632200221033498837. Teile saadetakse iga kuu arve, millel on ära toodud makserekvisiidid. Palume alati märkida ülekandekorraldusele viitenumber.

Jah, palume selleks tellida endale e-arve enda internetipangas või www.arved.ee lehel ja sõlmida juurde e-arve püsimakseleping.

Kui e-arvet ei soovi, siis soovitame sõlmida enda makserekvisiitidega püsikorraldus, kuna igakuise osamakse kuupäev ja summa ning rekvisiidid ei muutu, kui tasumine toimub korrektselt.

Igakuine makse peab olema laekunud kuu 10-ks kuupäevaks. Kui 10-s kuupäev satub nädalavahetusele (laupäev, pühapäev, riiklik püha), peab makse olema laekunud sellele eelnevaks tööpäevaks. Igakuist maksetähtaega ei ole võimalik muuta.

Makse tasumata jätmisel, väiksemas summas tasumisel või hilinemisel LISANDUB EELNEVA KUU OSAMAKSE JÄRGMISELE ARVELE ja tasumata põhiosalt arvestatakse viivist, mis on võrdne kehtiva intressimääraga aastas ning saadetakse posti teel  meeldetuletuskiri ja lisandub meeldetuletuskirja kulu 4,15€ järgmisele arvele. Samuti tuleb arvestada meeldetuletuskõnede, sms-ide, e-posti ja kirjadega.

Maksekinnitust Teile ei saadeta. Tasutud eelneva perioodi makse kajastub Teie järgmisel arvel.

Arved koostatakse ja  saadetakse välja Teie e-postiaadressile (kui e-mail puudub, edastatakse arve posti teel) iga kuu 26-ndal kuupäeval. Maksetähtaeg on järgneva kuu 10-nes kuupäev. Arvelt leiate osamaksete tasumiseks makserekvisiidid kui väljamakse seisuga arvestatud täpse osamakse summa. Võimalik on ise tellida igakuine arve e-arvena enda internetipanka sõlmides juurde e-arve püsimakseleping. E-arve saate tellida ka lehelt www.arved.ee