Kuidas meiega ühendust saada? Allpoolt leiad meie kontaktandmed. Kui soovid kiiret vastust mõnele oma küsimusele, vaata esmalt "Korduma kippuvaid küsimusi" (KKK), äkki on vastus juba olemas.

Meiega saab ühendust võtta nii telefoni kui e-posti teel, samuti võid täita paremal asuva "Võtke ühendust" vormi ja võtame Sinuga ise ühendust. 

KLIENDITEENINDUS

880 3210
info@tfbank.ee
E-R 9-20, L-P 9-15

Kinnisvaralaen

880 3210
kinnisvaralaen@tfbank.ee
E-R 9-17

Meediakontakt

press@tfbank.ee 

AADRESS

TF Bank AB (publ.) Eesti filiaal
PK 1201, Pallasti 28
10001 Tallinn

VÕTKE ÜHENDUST

TEADE ON SAADETUD

Täname Teid teate eest. Vastame Teile esimesel võimalusel.

Midagi on valesti...

Kahjuks ei olnud hetkel Teie teadet võimalik edastada. Proovige mõne aja pärast uuesti või võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@tfbank.ee.

LISATEAVE

Juhul, kui Te ei ole meie teenustega rahul, palume Teil esmalt ühendust võtta meie klienditeenindusega, et saaksime probleemile lahenduse leida. TF Banki klientide kaebuste lahendamise kord on alla laaditav siit.

Juhul, kui olete juba meie klienditeenindusega ühendust võtnud ning probleemile lahendust ei leidnud, palume esitada kirjaliku pöördumise meie kaebuste eest vastutavale isikule posti või e-maili kaebused@tfbank.ee teel. Vastame 14 päeva jooksul või võtame ühendust, et anda informatsioon asjade edasisest käigust.

Juhul, kui Te ka peale meie kaebuste eest vastutava isiku poole pöördumist probleemile lahendust ei saanud, saate pöörduda Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Ameti poole või esitada kaebuse Finantsinspektsioonile.

TF Bank on Stockholmi börsil noteeritud Rootsis registreeritud pank. 1987 aastal Rootsis registreeritud TF Bank on täna kiiresti kasvav, samas riskiteadlik ja stabiilse kapitaliga Põhja-Euroopa pank. Meil on luba tegutseda Eestis, Rootsis, Soomes, Norras, Poolas ja Lätis. TF Bank AB tegutseb Eesti Vabariigis TF Bank AB (publ.) Eesti filiaali kaudu. Panga tegevust kontrollib Rootsi Finantsinspektsioon (Finansinspektionen) ja piiratud ulatuses Eesti Finantsinspektsioon. 

Meie ärimudel tugineb vastutustundliku laenamise põhimõttele - laenuotsuste tegemisel tugineme põhjalikule personaalsele krediidianalüüsile. Meie eesmärgiks on anda laenu jõukohasel, lihtsal ja paindlikul viisil.