Hea klient,
Soovime Teid teavitada, et töötame püha ajal järgnevalt:
Esmaspäeval, 01.05.17 suletud 
alates 02.05.17 taas E-R 9:00 – 18:00


Häid pühi!

Kuidas meiega ühendust saada? Allpoolt leiad meie kontaktandmed. Kui soovid kiiret vastust mõnele oma küsimusele, vaata esmalt "Korduma kippuvaid küsimusi", äkki on vastus juba olemas.

Meiega saab ühendust võtta nii telefoni kui e-posti teel, samuti võid täita tagasiside vormi ja võtame Sinuga ise ühendust. Vastavalt heale pangandustavale vastame e-posti teel vaid üldistele küsimustele. Sinu olemasolevat laenu või laenutaotlust puudutavate spetsiifilisemate küsimuste korral võta meiega ühendust telefoni teel.

 

KLIENDITEENINDUSE TÖÖAJAD

E-R 9:00 - 18:00

 

TELEFON

880 3210

 

AADRESS

TF Bank AB

PK 1201, Pallasti 28

10001 Tallinn

 

Meediakontakt:
press@tfbank.ee 

VÕTKE ÜHENDUST

TEADE ON SAADETUD

Täname Teid teate eest. Vastame Teile esimesel võimalusel.

Midagi on valesti...

Kahjuks ei olnud hetkel Teie teadet võimalik edastada. Proovige mõne aja pärast uuesti või võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@tfbank.ee.

LISATEAVE

Juhul, kui Sa ei ole meie teenustega rahul, palume Sul esmalt ühendust võtta meie klienditeenindusega, et saaksime probleemile lahenduse leida.

Juhul, kui Sa oled juba meie klienditeenindusega ühendust võtnud ning probleemile lahendust ei leidnud, palume esitada kirjaliku pöördumise meie kaebuste eest vastutavale isikule posti või e-maili teel. Vastame 14 päeva jooksul või võtame ühendust, et anda informatsioon asjade edasisest käigust.

Juhul, kui Sa ka peale meie kaebuste eest vastutava isiku poole pöördumist probleemile lahendust ei saanud, saad pöörduda Tarbijakaitseameti poole.

TF Bank on Rootsis registreeritud pank. Ettevõte on tegutsenud finantsvaldkonnas 1987. aastast. TFBanki tegevust kontrollib Rootsi Finantsinspektsioon (Finansinspetionen) ja meil on luba tegutseda Eestis, Rootsis, Soomes, Norras ja Poolas.

Meie ärimudel tugineb vastutustundliku laenamise põhimõttele - laenuotsuste tegemisel tugineme põhjalikule krediidianalüüsile. Meie eesmärgiks on anda laenu jõukohasel, lihtsal ja paindlikul viisil.